Technical Sales & Service

Key Account Manager (Farmy Fotowoltaiczne)

HRK S.A. dla swojego klienta, znanej firmy budowlanej z obszaru elektryki, teletechniki, automatyki budynkowej w związku z rozowjem organizacji poszukuje osoby na stanowisku Key Account Managera do sprzedaży farm/instalacji fotowoltaicznych.

Warszawa, mazowieckie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • rozwój biznesu w zakresie pozyskiwania projektów przetargowych na farmy / duże instalacje fotowoltaiczne
  • monitorowanie rynku pod względem ogłaszania przetargów (rzadziej) oraz prowadzenie biznesu relacyjnego (częściej)
  • organizacja wszelkich dokumentów formalnych i przygotowanie wycen
  • organizacja partnerów do wykonania zlecenia (jeśli zamawiający będzie wymagał zakresów kilku branż)

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży dużych instalacji fotowoltaicznych dla klientów przemysłowych
  • znajomość branży fotowoltaicznej
  • otwartość na samodzielne stanowisko i jego kształtowanie w strukturze firmy
  • dyspozycyjność do prowadzenia spotkań handlowych
  • umiejętność samodzielnego pozyskania klienta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na UoP lub B2B plus prowizja od marży
  • samochód służbowy do użytku prywatnego i wszystkie potrzebne narzędzia
  • rzeczywisty wpływ na kierunek rozwoju biznesu
  • praca w firmie o niekorporacyjnej strukturze
  • realne wsparcie zespołu oraz zarządu
  • dużą samodzielność i niezależność
  • benefity (opieka medyczna)

Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Weronika Kulik

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.