Technical Sales & Service

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża stalowa)

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obróbce stali, działającej zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego.

Katowice, śląskie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

Jako Przedstawiciel Handlowy ds. Stalowego Centrum Serwisowego będziesz odpowiedzialny za sprzedaż usług Centrum wśród potencjalnych klientów na terenie wybranego regionu Polski (dowolny lub zgodny z dotychczasowym doświadczeniem).

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze przemysłowym.
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.
  • Doradztwo techniczne w zakresie usług serwisowych dla klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków umów.
  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedażowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług Stalowego Centrum Serwisowego do klientów z sektora przemysłowego.
  • Znajomość branży stalowej oraz procesów związanych z obróbką stali.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz osiągania celów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Zdolność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dostępność do podróży służbowych w ramach obsługi klientów na terenie regionu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Dostęp do szkoleń branżowych.
  • Możliwość rozwoju kariery w renomowanej firmie branży stalowej.
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Karolina Kwapisz HRK

Karolina Kwapisz

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.