Technical Sales & Service

Area Sales Manager (teletechnika)

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta z branży teletechniki, poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z kompleksowym wsparciem inwestycyjnych projektów budowlanych w obszarze sprzedaży B2B.

Poznań, wielkopolskie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • bezpośrednia obsługa klientów B2B
  • oferowanie produktów firmy na wyznaczonym terenie
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • kontrola realizacji zamówień i terminów
  • współpraca na każdym etapie realizacji inwestycji – projektanci, architekci, inwestorzy, generalni wykonawcy, wykonawcy oraz zarządcy obiektów
  • sporządzanie raportów z wykonywanych prac
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: elektrotechnika, elektronika i komunikacja)
  • doświadczenie we współpracy z biurem projektowym, GW oraz inwestorem – warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w sprzedaży produktów branży teletechnicznej
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne chęć nauki, rozwoju i doskonalenia kompetencji

Oferujemy:

  • atrakcyjne podstawowe + wysokie prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do celów prywatnych
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Karolina Drożdżal

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.