Transport / Spedycja / Logistyka

Dyrektor ds. Transportu i Spedycji Międzynarodowej

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży TSL, poszukujemy Kandydata na stanowisko Dyrektora ds. Transportu i Spedycji Międzynarodowej. Dyrektor będzie odpowiedzialny za stworzenie efektywnego zespołu wielooddziałowego, rozwinięcie oddziałów w Polsce i zagranicą, zarządzanie budżetem operacyjnym, co pozwoli na skuteczne i rentowne działanie Działu Spedycji Międzynarodowej.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Opracowanie kompleksowej strategii wejścia Spółki na rynek międzynarodowy w zakresie usług spedycyjnych i transportowych;
  • Projektowanie i rozwijanie oferty produktowej dostosowanej do potrzeb rynku międzynarodowego;
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych przy współpracy z Działem Handlowym;
  • Budowanie i rozwijanie zespołu pracowników;
  • Nadzór nad planowaniem i organizacją operacji transportowych i spedycyjnych w relacjach międzynarodowych;
  • Tworzenie i realizacja budżetów operacyjnych oraz zapewnienie rentowności działań w podległym Dziale;
  • Zarządzanie ryzykiem biznesowym oraz skuteczne podejmowanie decyzji strategicznych;
  • Raportowanie do Zarządu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku menedżerskim bądź dyrektorskim w branży spedycyjnej/transportowej;
  • Umiejętności strategicznego planowania, analizy rynku;
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem;
  • Znajomość trendów rynkowych, technologicznych i regulacji prawnych;
  • Doskonała znajomość procesów operacyjnych w branży TSL;
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Silne kompetencje analityczne i decyzyjne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop służbowy);
  • Nowoczesne biuro (ogród, siłownia, kawiarnia);
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, karta Multisport);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Marika Stasinowska Senior Executive Manager

Marika Stasinowska

HRK Procurement & Logistics, HRK Consumer Goods

HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają dział łańcucha dostaw i zakupów. HRK Consumer Goods współpracuje z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.