Transport / Spedycja / Logistyka

Analityk Sprzedaży / Planista Popytu

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji FMCG, lidera w swojej branży. W związky z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Analityka Sprzedaży / Demand Planner

Poznań, wielkopolskie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Prowadzenie lokalnego procesu Sales & Operations Planning, biorąc pod uwagę różne perspektywy działów w celu stworzenia wysokiej jakości planowania biznesowego,
  • Wykorzystanie najnowszych metod prognozowania bazowego opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym dla każdego produktu, w celu stworzenia obiektywnego i dokładnego planu popytu przy użyciu SAP APO,
  • Współpraca z zespołami sprzedaży i obsługi klienta w celu pogłębienia wspólnego zrozumienia różnych kanałów sprzedaży i klientów,
  • Wspieranie regionalnego zespołu planowania dostaw w celu zapewnienia optymalnej dystrybucji zapasów w różnych magazynach, zoptymalizowanych poziomów zapasów bezpieczeństwa i prowadzenia sprawnych procesów,
  • Analizowanie kluczowych wskaźników efektywnośc.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze planowania sprzedaży/analizy danych i/lub łańcucha dostaw w firmię z międzynarodowym kapitałem,
  • Dobra znajomość statystycznych metod prognozowania, SAP APO i narzędzi analityki biznesowej – warunek konieczny,
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu,
  • Wykształcenie wyższe,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów (między innymi prywatna opieka medyczna, karta Multisport, przedszkole zakładowe),
  • Rozbudowany system szkoleń,
  • Model pracy hybrydowej,
  • Zatrudnienie w firmie o uznanej marce na rynku.
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Paweł Posachowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.