Transport / Spedycja / Logistyka

Asystent ds. Eksportu w Dziale Logistyki

Firma Natur Produkt Zdrovit, działająca również na rynku międzynarodowym, poszukuje kandydata na stanowisko Asystent ds. Eksportu w Dziale Logistyki.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, koordynacja i realizacja krajowych oraz zagranicznych zamówień
  • kontrola zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostaw, warunkami zakupu i sprzedaży
  • organizacja odbioru zamówień oraz wprowadzanie ich na stan magazynowy w systemie ERP
  • obsługiwanie bazy danych klientów
  • prowadzenie, aktualizacja i opieka nad bazą związaną z nowymi produktami importowanymi i eksportowanymi
  • wsparcie w realizacji zamówień, organizacji wysyłek oraz kompleksowa, posprzedażowa obsługa Klientów zagranicznych
  • obieg dokumentów związanych z importem i eksportem
  • weryfikacja stanu magazynowego klientów zagranicznych
  • pomoc w sporządzaniu analiz i raportów sprzedażowych
  • wsparcie pracowników działu eksportu
  • współpraca z innymi działami: magazyn, księgowość itp.

Profil kandydata:

  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja telefoniczna i e-mailowa)
  • znajomość drugiego języka mile widziana
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • znajomość MS Office
  • umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy
  • odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość finansowania kursów i szkoleń niezbędnych do rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację odpowiedzialnych zadań
  • miłą i otwartą atmosferę pracy
HRK Media Service

Rekrutację prowadzi

Wiktor Koliński HRK

Wiktor Koliński

Media Service rozwija kompleksową usługę od zaplanowania kampanii rekrutacyjnej, przygotowania ogłoszeń, aż po ich publikację w portalach rekrutacyjnych.