Technical Sales & Service

Asystentka Biura

Łódź, łódzkie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Wsparcie naszych menadżerów sprzedaży i inżynierów serwisu w sprzedaży wewnętrznej.
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów biznesowych w języku polskim i angielskim.
  • Przetwarzanie zamówień.
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i prezentacji zgodnie z wytycznymi firmy.
  • Wprowadzanie danych zamówień i klientów w systemach CE (MS-Dynamics 365 Customer Engagement) i ERP (Business Central) oraz lokalnym oprogramowaniu do fakturowania.
  • Koordynacja i wsparcie działań związanych z lokalnymi zagadnieniami logistycznymi i bankowymi.
  • Ścisła współpraca z centralą w Niemczech w sprawach sprzedaży i serwisu.
  • Aktywne wsparcie działań przed i posprzedażowych na wystawach lub wydarzeniach dla klientów.
  • Przygotowanie płatności.
  • Księgowość wewnętrzna: konsolidacja z wydatków, wycen i fakturowania, oraz monitorowanie płatności.
  • Wsparcie księgowość i oraz zarządzenie stanem magazynu.
  • Raporty na koniec miesiąca, śledzenie wskaźników: raport z fakturowania, raport zamówień przychodzących, śledzenie zamówień sprzedaży, inwentaryzacja.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, wykształcenie z zakresu biznesu/administracji/rachunkowości lub aplikacja handlowa.
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży wewnętrznej lub na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów ruchu towarowego i celnego będzie zaletą.
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i komunikatywność.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dodatkowym atutem będzie biegła obsługa zwykłych aplikacji Microsoft Office, dodatkowo znajomość MS Dynamics 365 CRM.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.
  • Ciekaa praca w miłej atmosferze w szybko rozwijającej się firmie z szeroką współpracą międzynarodową.
  • Nowoczesne narzędzia pracy (laptop i telefon służbowy).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Szkolenia w siedzibie w Niemczech, które optymalnie przygotują Cię do przyszłych zadań.
  • Projekty międzyoddziałowe zachęcające do lepszego zrozumienia procesu pracy i skutecznej integracji w zespole.
  • Regularne wydarzenia pracownicze oraz otwarta i przyjazna atmosfera pracy.
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Klaudia Lachowszczak HRK

Klaudia Lachowszczak

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

The HRK Engineering & Manufacturing team focuses on engineering and technology-related roles in the industrial industry. HRK Technical Sales & Service specializes in acquiring sales specialists and managers for industrial and technical products and services.