Sprzedaż

Junior Sales Manager

Firma z branży FMCG poszukuje kandydatów na stanowisko Junior Sales Managera do zespołu w Piasecznie. Jeśli jesteś ambitny, pełen entuzjazmu i chęci do pracy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Piaseczno, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Obowiązki:

  • Tworzenie i aktualizacja ofert eksportowych oraz monitorowanie ich realizacji
  • Analizowanie raportów oraz śledzenie trendów rynkowych
  • Czynny udział w negocjacjach biznesowych
  • Aktywna współpraca z Klientami w języku angielskim

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość pakietu Office
  • Samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji
  • Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języków, szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zniżki na firmowe produkty oraz usługi
  • Parking dla pracowników
Consumer Goods HRK

Rekrutację prowadzi

Natalia Lalak

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.