Sprzedaż

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dla naszego Klienta firmy z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży, której odpowiedzialnością będzie zarządzanie i koordynacja działań operacyjnych oraz handlowych w regionie w celu osiągnięcia celów sprzedażowych, utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta i zwiększania rentowności sklepów w regionie.

Gdańsk, pomorskie
mobilna
umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja, szkolenie i rozwijanie zespołu sklepów w regionie.
  • Motywowanie i monitorowanie pracowników w celu zapewnienia wysokiej wydajności.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych w zgodzie z celami organizacji.
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych, identyfikacja obszarów wymagających poprawy.
  • Monitorowanie poziomu zapasów w sklepach w regionie.
  • Optymalizacja zamówień i dostaw, aby zminimalizować braki towarowe.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta we wszystkich sklepach.
  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu wdrożenia skutecznych kampanii promocyjnych.
  • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników sprzedażowych i operacyjnych w regionie.
  • Analiza danych w celu identyfikacji trendów i możliwości poprawy efektywności.
  • Komunikacja z centralą w sprawach logistycznych, marketingowych i operacyjnych.
  • Wdrażanie polityki firmy na poziomie regionalnym.
  • Planowanie i monitorowanie budżetu regionu.
  • Kontrola kosztów operacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Retail.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
  • Znajomość zasad sprzedaży i obsługi klienta.
  • Umiejętność analizy danych i raportowania.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Organizacja i skuteczność w działaniu.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy do użytku służbowego i prywatengo.
  • Ubezpieczenie na życie, karta medyczna.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość rozwoju i udziału w ciekawych szkoleniach.

HRK E-commerce

Rekrutację prowadzi

Ewelina Kołodziej-Władzińska HRK

Ewelina Kołodziej

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów.