Sprzedaż

Przedstawiciel Handlowy branża budowlana

Szczecin, zachodniopomorskie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • Sprzedaż pokryć dachowych realizowana na powierzonym terenie zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywne poszukiwanie odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych, nawiązywanie współpracy z firmami wykonawczymi oraz budowanie lokalnej sieć dystrybucji
  • Obsługa klientów, prezentacja produktów, konsultacje, przygotowywanie ofert, sprzedaż produktów i usług montażowych, nadzór nad realizacją projektów montażowych
  • Planowanie i wdrażanie akcji marketingowych we współpracy z działem marketingu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
  • Dobra znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
  • Znajomość pokryć dachowych i usług z nimi związanych
  • Umiejętność argumentowania i prezentacji rekomendowanych rozwiązań
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Umowę na pełen etat
  • Pracę w firmie, w której bezpieczeństwo jest priorytetem
  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • Skandynawską kulturę pracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód dostawczo-osobowy do użytku prywatnego)
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
  • Dofinansowanie kart sportowych Multisport Plus
  • Prywtaną opiekę medyczną dla pracowników (w placówkach Luxmed i partnerskich)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferyncyjnych warunkach również dla członków rodziny
  • Premię w ramach programu poleceń
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży i produktów dachowych
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Klaudia Lachowszczak HRK

Klaudia Lachowszczak

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

The HRK Engineering & Manufacturing team focuses on engineering and technology-related roles in the industrial industry. HRK Technical Sales & Service specializes in acquiring sales specialists and managers for industrial and technical products and services.