HRK Financial Markets

Zespół HRK Financial Markets wspiera w zakresie rekrutacji banki, firmy ubezpieczeniowe, domy maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych, jak również firmy leasingowe.

Pomagamy zatrudnić najlepszych ekspertów i managerów w branży finansowej
Od 17 lat prowadzimy projekty rekrutacyjne do międzynarodowych i lokalnych instytucji finansowych. Pracujemy także dla startupów technologicznych działających w obszarze finansowym.
HRK Financial Markets w liczbach

Szukasz pracy w branży finansowej?
Sprawdź aktualne oferty!

Zobacz aktualne oferty
Wspieramy zespoły HR w branży finansowej w budowaniu efektywnych zespołów
Ekspertki i eksperci pracujący w ramach zespołu HRK Financial Markets specjalizują się w wybranych obszarach obejmujących rozwój produktów bankowych i ubezpieczeniowych, sprzedaży oraz wsparcia sprzedaży, obsługi posprzedażowej, marketingu, audycie, windykacji czy innowacjach i technologii.

Dla naszych klientów działających w branży finansowej z sukcesem pozyskaliśmy kandydatów oraz kandydatki na stanowiska:

  • Fintech Department Director
  • Sales Director
  • Vice President
  • Director of the Retail Insurance Department
  • CEO
  • Director of the Customer Service Department
  • Operations Center Director
  • Multi-agency Sales Director
  • Marketing Director
  • Chief Innovation Officer
  • Chief Digital Officer
  • Director of Financial Reporting and Accounting
  • CFO
  • Investor Relations Manager

Eksperci w wymagających rekrutacjach

Rekruterki i rekruterzy pracujący w zespole HRK Financial Markets świetnie znają środowisko finansowe, ponieważ wywodzą się z instytucji finansowych. Wspieramy w działaniach talent acquisition zarówno polskie firmy, oddziały międzynarodowych korporacji działające na polskim rynku, jak i prowadzimy projekty na stanowiska w międzynarodowych strukturach grup kapitałowych.

Liderki zespołu

Partnerka HRK Magdalena Bylinowicz

Magdalena Bylinowicz

Partnerka, HRK Financial Market

Zespół HRK Financial Markets wspiera w zakresie rekrutacji instytucje finansowe takie jak banki, firmy ubezpieczeniowe, domy maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych, a także firmy leasingowe.

Zespół HRK Financial Markets

Aneta Czernek

Executive Director

Proces rekrutacyjny

Nasz złożony proces rekrutacji, pozwala nam na odpowiedni dobór pracownika

  1. Profil kandydata

    Budujemy profil kandydata w oparciu o informacje pozyskane od klienta

  2. Networking & Search

    Pozyskujemy i weryfikujemy doświadczenie kandydatów spełniających wymagania w procesie

  3. Przedstawienie shortlisty

    Przedstawiamy wybranych kandydatów, którzy spełniają oczekiwanie klienta i posiadają motywację do zmiany pracy

  4. Spotkania kandydatów z przyszłym pracodawcą

    Rozmowy rekrutacyjne z udziałem przedstawicieli klienta

  5. Assessment Center

    W wybranych projektach rekrutacyjnych istnieje możliwość oceny kompetencji kandydatów z wykorzystaniem assessment center

  6. Przekazanie oferty wybranemu kandydatowi

    Wspieramy klientów w procesie negocjacji z wybranym kandydatem

  7. Feedback do kandydatów zaangażowanych w proces

    Po zakończonym procesie przekazujemy kandydatom biorącym udział w procesie feedback

Przeczytaj artykuły z branży financial markets na naszym blogu:

Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas raportami, artykułami, obejrzyj nasze webinary.

aktuariusz - kim jest

Analiza, Artykuły - 25.05.2022

Aktuariusz – kim jest? Zarobki, wymagania i obowiązki

Czytaj dalej
insurtech, ubezpieczenia

branża ubezpieczeniowa, Artykuły - 11.08.2018

InsurTech – wyzwanie dla branży ubezpieczeń?

Rodzaje umów cywilnoprawnych w Polsce, umowa zlecenie, umowa o dzieło

branża finansowa, Artykuły - 03.03.2020

Niepewna praca w branży ubezpieczeniowej

wykres marketing, fmcg, analiza

data, Artykuły - 09.11.2022

Data manager – zakres obowiązków, wymagania

Porozmawiajmy

Po otrzymaniu Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą nasz ekspert lub ekspertka, którzy odpowiadają za obszar, którym jesteś zainteresowany.
Napisz do nas
Inne usługi

Wspieramy w efektywnym zarządzaniu procesami HR

Poznaj inne usługi HR, które świadczymy w HRK!