Kręci się dla PFR | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Kręci się dla PFR

01.10.2020
Główne zdjęcie artykułu

Ewa Ślusarczyk i Lidia Urbanowska z HRK Payroll Consulting wzięły udział w nagraniu materiału online dotyczącego wdrożenia PPK w HRK SA.

Materiał został odtworzony na dwóch konferencjach wojewódzkich organizowanych przez Polski Fundusz Rozwoju w dniach 29/09 i 30/09 we Wrocławiu i Opolu. W panelu „Pracodawcy – Pracodawcom” nasze koleżanki opowiedziały o kolejnych etapach wprowadzania PPK w firmie zatrudniającej ponad 400 osób - „Proces wdrażania PPK rozpoczęłyśmy od sporządzenia matrycy, harmonogramu działań z nałożonymi terminami wynikającymi z ustawy. Ogłosiliśmy informację o przeprowadzeniu wyborów i czym jest PPK, osoby zainteresowane głosowaniem zgłaszały się na dedykowany adres mailowy”.

Konferencje wojewódzkie są wstępem do konferencji ogólnokrajowej pod nazwą „Pracodawcy pracodawcom”, której celem jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem przez pracodawców, gdzie PPK już zostało wdrożone. Jako HRK zostaliśmy zaproszeni również na ten event i jako eksperci będziemy odpowiadać na pytania uczestników. Konferencja będzie miała charakter webinaru.