Baza wiedzy | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Baza wiedzy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą wiedzy. Znajdą Państwo w niej opinie naszych ekspertów oraz cyklicznie wydawane raporty dotyczące rynku pracy. Każdego roku wydajemy raporty dotyczące lokalnych i globalnych trendów na rynku pracy, a także materiały dotyczące wybranych branż. Raporty powstają w oparciu o prowadzone przez nas badania, do których zapraszamy zarówno Kandydatów z naszej ponad 60 tys. bazy, jak i naszych Klientów. 

Chętnie dzielimy się naszą ekspertyzą w mediach oraz podczas wybranych wydarzeń biznesowych. Przedstawiciele naszej firmy, jako prelegenci, brali udział w wydarzeniach takich jak InsurTech, EEC Trends 2021 czy VI Konferencji Zarządzanie Zespołami IT. 

Jeśli potrzebują Państwo rzetelnych informacji na temat aktualnego stanu i trendów na rynku pracy prosimy o przesłanie wiadomości na adres marketing@hrk.eu.