Budownictwo

Specjalista ds. Ofertowania

Dla nszego Klienta – kluczowego Generalnego Wykonawcy, który działa w różnych sektorach budownictwa – poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. ofertowania.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 13000 zł brutto do 16000 zł brutto

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • Sporządzanie i analiza zapytań ofertowych,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców z branży sanitarnej,
  • Wykonywanie przedmiarów oraz wycen w zakresie swojej branży,
  • Analiza ofert dostawców i komunikacja w zakresie złożonych ofert oraz ustalania zakresu dostawy,
  • Przygotowywanie ofert przetargowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z zakresu branży sanitarnej (najlepiej przy projektach z zakresu energetyki/przemysłu).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Rzetelność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Mile widziała znajomość Ustawy Prawo o Zamówieniach Publicznych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Pracę po stronie rozpoznawalnego Generalnego Wykonawcy z branży budowlanej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy ciekawych projektach.
  • Niezbędne narzędzia pracy i pakiet benefitów (tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne oraz program szkoleń).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz system premiowy.
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Dorota Wychowaniec HRK

Dorota Wychowaniec

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.