Budownictwo

Inżynier Robót Mostowych

Dla naszego Klienta poszukujemy INŻYNIERA ROBÓT MOSTOWYCH do nadzorowania projektu budowy dróg w Tomaszowie Lubelskim. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za planowanie, realizację i ukończenie projektu w ustalonych ramach czasowych i budżetowych. INŻYNIER ROBÓT MOSTOWYCH będzie sprawował kontrolę nad pracami na budowie i nadzorował prace firm podwykonawczych.

Tomaszów Lubelski, lubelskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami na budowie, kontrola dostaw materiałów,
  • Nadzór i kontrola prac firm podwykonawczych,
  • Kontrola i optymalizacja powierzonych zadań na budowie,
  • Bieżąca kontrola zaawansowania prac w stosunku do harmonogramu,
  • Przestrzeganie i egzekwowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiał/sprzęt, Bieżące zgłaszanie zapotrzebowania na próby/testy oraz kontrola ich wyników wraz z działem jakości,
  • Ścisła współpraca z pozostałą kadrą oraz branżami,
  • Nadzorowanie kosztów budowy oraz przestrzeganie gospodarnego podejścia do powierzonych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu budowlanym – budowa mostów
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), dodatkowym atutem będzie znajomość programów z grupy CAD i ERP
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) – gotowość do podróży służbowych
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym gotowość do pracy w delegacji
  • język angielski na poziomie min.dobrym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Pakiet świadczeń obejmujący posiłki i dostęp do kuchni biurowej – gorące napoje bez ograniczeń
  • Dołączysz do zespołu , który ceni współpracę, innowacyjność i różnorodność. Nasza atmosfera pracy sprzyja tworzeniu wspierającego i inspirującego środowiska.
  • Smartfon i laptop do użytku służbowego.
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz prywatną opiekę medyczną
  • Urodzinowy dzień wolny od pracy
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Anna Więcław HRK

Anna Więcław

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.