Budownictwo

Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych

HRK S.A. dla swojego Klienta – znanej firmy z branży budowlanej (instalacje elektryczne, teletechniczne i automatyka budynkowa) poszukuje osób na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych i Teletechnicznych.

Wrocław, dolnośląskie
mobilna
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • nadzorowanie i koordynowanie robót elektrycznych zgodnie z harmonogramem
  • ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryczne)
  • doświadczenie na dużych inwestycjach – hale produkcyjne, magazynowe, galerie handlowe, szpitale, hotele, obiekty wojskowe, itp.
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych
  • biegła znajomość obsługi komputera (Excel, AutoCad, mile widziany MS Project)
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do delegacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków
  • udział w ciekawych projektach
  • jasny system motywacyjny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • auto służbowe do użytku prywatnego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i współpracę z doświadczonym zespołem
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Izabela Jankowska HRK

Izabela Jankowska

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.