Produkcja / Inżynieria

Inżynier Spawalnik

HRK S.A. dla swojego klienta, czołowego producenta i montazysty wielkogabarytowych konstrukcji stalowych spawanych i skręcanych, dostarczanych na potrzeby różnych gałęzi przemysłu poszukuję kandydatów na stanowisko Inżyniera Spawalnika.

Chojnice, pomorskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Przegląd certyfikatów spawaczy nowych i otrzymujących prolongatę uprawnień,
  • Kwalifikowanie technologii spawania,
  • Przygotowanie listy WPS i WPQR i ich wprowadzenia na produkcję,
  • Nadzór nad sprzętem spawalniczym,
  • Przeprowadzenie inspekcji spawania-przed, podczas spawania i po spawaniu
  • Przeprowadzenie szkoleń spawaczy
  • Opracowanie i zapewnienie dostępności dla spawaczy: technologii spawania, planów spawania, tworzenia list spoin, opracowanie listy spawaczy na poszczególne zlecenia
  • Współpraca z personelem NDT,
  • Sprawdzenie stosowania i przestrzegania instrukcji spawalniczych na produkcji,
  • Regularne kontrole sposobu przechowywania materiałów spawalniczych,
  • Sprawdzanie statusu inspekcji i badań,
  • Zgłaszanie niezgodności spawalniczych,
  • Opracowywanie napraw spawalniczych i wprowadzenie działań korygujących
  • Sprawdzenie zapewnienia identyfikowalności spoin,
  • Przegląd ofert i dokumentacji spawalniczej

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość realizacji procesów produkcyjnych.
  • Wiedza z zakresu technologii spawania dla metod spawania: 111,121,135,136,138,141,783
  • Znajomość podstawowych norm z zakresu spawalnictwa.
  • Znajomość obsługi pakietu Office (Word, Excel).
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o uznanej marce na świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  • Dofinansowanie do urlopów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz firmy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzna
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Weronika Kulik

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.