Produkcja / Inżynieria

Kierownik Produkcji (obróbka metali)

Poszukujemy kandydatów dla naszego Klienta, jakim jest międzynarodowa firmy produkcyjna, z siedzibą mieszczącą się na północ od Poznania.

Poznań, wielkopolskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie zespołami produkcyjnymi (około 120 osób) w działach: obróbki skrawaniem, spawalni, montażu i utrzymania ruchu
  • Koordynacja i optymalizacja procesów produkcyjnych, w tym inicjowanie i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w parku maszynowym w celu zwiększenia wydajności
  • Aktywne uczestnictwo w projektach okołoprodukcyjnych, mających na celu doskonalenie procesów i generowanie oszczędności
  • Monitorowanie bezpieczeństwa pracy na podległym wydziale
  • Ścisła współpraca z kierownictwem działów wspierających produkcję, a także systematyczne raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym, powyżej kilkudziesięciu osób
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji jest wymogiem koniecznym
  • Znajomość procesów produkcji takich jak – obróbka mechaniczna, spawanie oraz montaż jest warunkiem koniecznym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyka w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia
  • Szanse na rozwój zawodowy dzięki udziałowi w różnorodnych szkoleniach i kursach.
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, kursy, pakiety socjalne).
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Karolina Drożdżal

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.