Budownictwo

Inżynier / Majster Robót Elektrycznych

Aktualnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz oraz wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych poszukujemy Inżyniera / Majstra Robót Elektrycznych.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją robót elektrycznych na budowach zgodnie z projektem,
  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót,
  • Planowanie prac,
  • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym,
  • Znajomość instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć do pracy.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Pracę na terenie Warszawy, bez delegacji.
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Paweł Kuchciński HRK

Paweł Kuchciński

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.