Obsługa klienta

Dyrektor Departamentu Operacji

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko managerskie, w obszarze zarządzania operacjami oraz projektami strategicznymi dla organizacji.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • zarzadzanie zespołami operacyjnymi
  • planowanie i monitorowanie działań operacyjnych, w tym ustalenie budżetu, monitorowanie wskaźników wydajności i wdrażanie działań korygujących
  • doskonalenie procesów operacyjnych
  • ścisła współpraca z innymi działami w organizacji
  • nadzór nad prawidłowym raportowaniem danych
  • ścisła współpraca z zarządem firmy przy ustalaniu celów strategicznych dla organizacji

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu strukturami operacyjnymi
  • doskonała znajomośc branży finansowej
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów transformacyjnych
  • wysokie umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju – także w strukturach międzynarodowych, atrakcyjny pakiet wynagrodzeń oraz benefitów
Financial Markets HRK

Rekrutację prowadzi

Magdalena Bylinowicz HRK

Magdalena Bylinowicz

HRK Financial Markets

Zespół HRK Financial Markets wspiera w zakresie rekrutacji instytucje finansowe takie jak banki, firmy ubezpieczeniowe, domy maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych, a także firmy leasingowe.