Obsługa klienta

Obsługa handlowa z językiem czeskim

Wroclaw, dolnośląskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę
Wynagrodzenie od 9000 zł brutto do 14000 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • Analiza postępowań przetargowych, budowanie bazy danych przetargów,
  • Dbanie o jakość relacji i dobrej współpracy z Partnerami Biznesowymi,
  • Wsparcie techniczne, merytoryczne i operacyjne,
  • Aktywność handlowa, obsługa zapytań i kompleksowa obsługa zleceń,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • Pełnienie roli eksperta w zakresie usług firmy.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka czeskiego – min. C1,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz innych systemów komputerowych,
  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta będzie atutem,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów oraz świadczenia dodatkowe,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Nowoczesne biuro we Wrocławiu,
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • Praca stacjonarna, okazjonalnie hybrydowa.
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Gracjan Szymański HRK

Gracjan Szymański

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.