Produkcja / Inżynieria

Koordynator ds. Lean Manufacturing

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w bliskiej odległości od Katowic.

Katowice, śląskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Wprowadzanie metodologii Lean w firmie i szkolenie pracowników z doboru i stosowania narzędzi Lean.
  • Kierowanie i motywowanie zespołu podległych pracowników, zapewniając efektywną realizację celów.
  • Odpowiedzialność za redukcję kosztów i eliminowanie marnotrawstwa.
  • Stałe monitorowanie procesów produkcyjnych i identyfikowanie obszarów wymagających usprawnienia (optymalizacja i automatyzacja).
  • Tworzenie i nadzorowanie projektów zmian procesowych.
  • Współpraca z zespołami produkcyjnymi w celu wdrażania usprawnień.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników na temat procesów Lean i zagadnień związanych z efektywnością produkcji.
  • Zapewnienie stałego rozwoju i doskonalenia metodologii Lean w firmie.
  • Raportowanie wyników działań i monitorowanie postępów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania produkcją w oparciu o standardy i narzędzia Lean Manufacturing.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze Lean Manufacturing.
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (Inżynieria Produkcji ; Zarządzanie Produkcją lub pokrewne).
  • Dodatkowe kwalifikacje lub szkolenia z zakresu lean manufacturing continuous improvement będą atutem.
  • Silnie rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze.
  • Umiejętność pracy zespołowej i motywowania pracowników.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom B2).
  • Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Dostęp do szerokiego pakietu benefitów pozapłacowych.
  • Realizację ciekawych i rozwojowych projektów.
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Możliwość budowania własnej ścieżki zawodowej w strukturach firmy.
  • Fantastyczną atmosferę w pracy.
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Karolina Kwapisz HRK

Karolina Kwapisz

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.