Produkcja / Inżynieria

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

MIKROMA POLSKA S.A. z siedzibą we Wrześni jest spółką specjalizującą się w produkcji precyzyjnych części mechanicznych i elektromechanicznych dla przemysłu lotniczego, posiadającą certyfikaty ISO 9001 oraz AS/EN 9100. Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Zapewnienia Jakości.

Września, wielkopolskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie jakości produktu w całym cyklu życia produktu,

  • Nadzór nad reklamacjami od klientów zewnętrznych,

  • Analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,

  • Nadzór nad działami korygującymi,

  • Inicjowanie działań prewencyjnych i usprawnień procesu i produktu,

  • Prowadzenie szkoleń jakościowych,

  • Inicjowanie i nadzór reklamacji do dostawców części,

  • Audyty jakościowe na linii produkcyjnej (procesu i produktu).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Zarządzanie Jakością, studia techniczne),

  • Dobra znajomość języka angielskiego (i/lub francuskiego) w mowie i piśmie – warunek konieczny (mile widziana znajomość słownictwa technicznego),

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania jakością (preferowana firma produkcyjna),

  • Dobra i praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (8D, Ishikawa, 5Why),

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów przy użyciu takich metod jak m.in.: metoda 8D, 5Why,

  • Znajomość normy ISO 9001 (dodatkowym atutem będzie znajomość AS9100),

  • Umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi MS Office,

  • Umiejętności analityczne,

  • Inicjatywa, kreatywność oraz samodzielność.

Mile widziane:

  • Umiejętności audytorskie,
  • Znajomość systemu ERP.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • Pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe.