Zakupy

Buyer

Dla naszego klienta, producenta z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko Buyer.

Łódź, łódzkie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Negocjowanie umów i cen z dostawcami.
  • Udział w procesach planowania i prognozowania kosztów.
  • Współpraca z innymi kupcami w celu optymalizacji zakupów.
  • Kontrola kosztów i prowadzenie projektów doskonalenia procesów zakupowych.
  • Wsparcie dla działu inżynierii i operacji w zakresie zakupów.
  • Działanie jako łącznik między firmą a dostawcami.
  • Składanie codziennych zamówień i monitorowanie procesów dostawy.

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum na poziomie licencjata. Idealnie w dziedzinie łańcucha dostaw, biznesu, finansów, rachunkowości lub pokrewnych.
  • Minimum 3 lata doświadczenia zakupowego w branży FMCG, mile widziane doświadczenie przy produkcji i zakupie surowców.
  • Biegłość w obsłudze oprogramowania komputerowego, zwłaszcza SAP, Excel, Word i Lotus Notes.
  • Umiejętności negocjacyjne I komunikacyjne. Otwarta osobowość.
  • Biegły język angielski na poziomie minimum B2 (będzie wykorzystywany w codziennej pracy przy kontakcie z centralą w UK).

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie, karta medyczna.
  • Praca hybrydowa.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym teamie.
  • Zajęcia z języka angielskiego.
HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Katarzyna Wawręta

HRK Procurement & Logistics

Zespół HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają w swojej strukturze dział łańcucha dostaw i zakupów.