Zakupy

Młodszy Specjalista ds. Produktu

Firma z branży FMCG poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Produktu do zespołu w Szczecinie. Jeśli jesteś ambitny, pełen entuzjazmu i chęci do pracy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Szczecin, zachodniopomorskie
stacjonarna
umowa o pracę

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołem ds. produktu w celu wsparcia projektów,
  • Analiza rynku i konkurencji,
  • Udział w procesie planowania i wprowadzania nowych produktów,
  • Przygotowywanie raportów i analiz przy użyciu narzędzi, w tym głównie Excela.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Duża motywacja i chęć do nauki,
  • Minimum wykształcenie średnie, choć mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy i szkolenia,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w strukturze firmy.
Consumer Goods HRK

Rekrutację prowadzi

Natalia Lalak

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.