Sprzedaż

Kierownik Sprzedaży / Sales Manager

Poszukujemy Kandydatów dla naszego Klienta, globalnej firmy, o stabilnej pozycji na polskim rynku, ukierunkowanej na rozwój, stawiającej na różnorodność, oraz zaangażowanej społecznie. Nagradzanego pracodawcy, dla którego największą wartość stanowią ludzie. Aktualnie rozwijającej sieć sprzedaży i poszukującej talentów.

Rzeszów, podkarpackie
mobilna
kontrakt B2B
Wynagrodzenie od 8000 zł brutto do 8000 zł brutto

Zadania:

  • Rozwój zespołu w zakresie: rekrutacji, wdrożenia, szkoleń i rozwoju;
  • Zarządzanie i motywowanie podległych współpracowników;
  • Dbałość o dobrą atmosfery pracy;
  • Realizacja celów biznesowych;
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe.

Wymagania:

  • Przedsiębiorczość i biznesowe nastawienie;
  • Doświadczenie w rekrutacji i zarządzaniu zespołem;
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność;
  • Profesjonalizm;
  • Chęć doskonalenia i rozwoju;
  • Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  • Wsparcie w okresie wdrożenia: otrzymasz plan wdrożenia, wsparcie mentora oraz trenera;
  • Transparentne wynagrodzenie: podstawa od 8000 zł + system prowizyjny proporcjonalny do zaangażowania;
  • Sprawczość, masz wpływ na rozwój firmy, doceniamy kreatywność;
  • Innowacyjne narzędzia, dzięki którym możesz działać zdalnie;
  • Pakiet medyczny, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • Najlepszy produkt w branży;
  • Stabilna współpraca; naszą siłą jest wzajemne wsparcie, szacunek i wysoka etyka pracy.
HRK Media Service

Rekrutację prowadzi

Wiktor Koliński HRK

Wiktor Koliński

Media Service rozwija kompleksową usługę od zaplanowania kampanii rekrutacyjnej, przygotowania ogłoszeń, aż po ich publikację w portalach rekrutacyjnych.