Zespół HRK FMCG przekształca się i zmienia nazwę na HRK Consumer Goods | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Zespół HRK FMCG przekształca się i zmienia nazwę na HRK Consumer Goods

09.02.2022
Główne zdjęcie artykułu

Działający w ramach firmy doradztwa personalnego HRK S.A. zespół rekrutacyjny HRK FMCG rozszerza zakres wspieranych branż.

Pracując z największymi klientami z rynku FMCG wspieramy także marki, które działają w zbliżonym obszarze. Aktywnie współpracujemy m.in. z producentami i dystrybutorami elektroniki użytkowej czy DIY. Chcąc zaznaczyć większy obszar naszych kompetencji zmieniamy nazwę. – mówi Jacek Olejarz, Partner odpowiedzialny za rozwój kompetencji rekrutacyjnych w ramach Consumer Goods, Retail & e-Commerce oraz Procurement & Logistics.

HRK FMCG istnieje od 2008 r. To jedna z pierwszych, wyodrębnionych przez HRK specjalizacji sektorowych, których obecnie jest szesnaście. – Przez ostatnie trzynaście lat współpracowaliśmy z ponad stu pięćdziesięcioma klientami i zamknęliśmy z sukcesem ponad 800 rekrutacji. Oprócz rekrutacji, zrealizowaliśmy wiele projektów konsultingowych takich jak market mappingi, doradztwo HR-owe oraz programy menedżerskie dla najsilniejszych marek FMCG na rynku. – dodaje Olejarz.

Nową specjalizacją będzie zarządzała Marika Stasinowska, Executive Manager, która odpowiada również za zespół HRK Procurement & Logistics.  – Marika to doświadczona ekspertka i managerka, która zarządza zespołem i z sukcesem wspiera klientów z różnych branż, w tym z sektora Consumer Goods. Karierę w HRK rozpoczęła w 2015 roku w zespole HRK Finance, a od 2019 r., jako Manager, rozwija specjalizację Procurement & Logistics. – komentuje Jacek Olejarz.

Zespół HRK Consumer Goods wspiera zarówno międzynarodowych klientów korporacyjnych, jak i lokalne firmy. Realizuje projekty rekrutacyjne na terenie całej Polski, także na poziomie executive search, oraz projekty konsultingowe.