Raporty branżowe | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Raporty branżowe

HRK to nie tylko rekrutacja i usługi wspierające biznes - tworzymy grupę ekspertów, którzy aktywnie śledzą zmiany rynkowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych raportów!

 • Tata na urlopie rodzicielskim. E-book

  83% kobiet i 86% mężczyzn uważa, że wprowadzenie 2-miesięczego urlopu rodzicielskiego dedykowanego ojcom jest dobrym rozwiązaniem – wynika z badania HRK S.A. „Tata na urlopie rodzicielskim". Zapraszamy do zapoznania się z e-bookiem dotyczącym planowanych zmian w zakresie urlopów rodzicielskich. W materiale znajdą Państwo wyniki badania przeprowadzonego wspólnie z Fundacją "Mamo Pracuj", przykłady dobrych praktyk oraz komentarze ekspertów.

  Pobierz raport w .pdf
 • Nowa normalność. Rynek pracy IT po pandemii.

  HRK S.A. przeprowadziła badanie „Nowa normalność. Rynek pracy IT po pandemii” mające na celu zbadanie zmian, jakie zdaniem specjalistów IT zaszły w ich branży w ciągu ostatniego półrocza. Uczestnicy badania wskazywali i oceniali zmiany m.in. w obszarach związanych z warunkami w obecnym miejscem zatrudnienia, poszukiwaniem pracy, czy też uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych.

  Pobierz raport w .pdf
 • Hybrydowy handlowiec 2021

  Pandemia COVID-19 zmieniła codzienność wielu branż. W ramach badania „Hybrydowy handlowiec” zapytaliśmy osoby pracujące na stanowiskach sprzedażowych w różnych branżach, o to jaki wpływ zmiany wywołane przez obostrzenia związane z epidemią mają na ich codzienną pracę, motywację, poziom stresu i o to, jakie nowe kompetencje musieli wykształcić, aby efektywnie realizować swoje zadania.

  Pobierz raport w .pdf
 • Rekrutacja 2021

  Celem raportu było wskazanie różnic wśród kandydatów na rynku pracy pod kątem sposobów poszukiwania pracy, odczuć względem poszczególnych etapów uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym oraz tego, co ostatecznie skłania kandydata do przyjęcia oferty pracy danej organizacji. Uzyskane wyniki pozwoliły nam w sposób całościowy spojrzeć na preferencje kandydatów na rynku pracy, szczególnie teraz w dobie COVID-19.

  Pobierz raport w .pdf