HR / Zasoby ludzkie

Specjalista ds. Wellbeing

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty/tki ds. Wellbeing.

Jako Specjalista/ka ds. Wellbeing będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie i wdrażanie strategii mających na celu poprawę dobrostanu i satysfakcji pracowników. Twoim zadaniem będzie dbanie o pozytywną atmosferę w pracy, organizowanie wydarzeń integracyjnych oraz wspieranie inicjatyw promujących zdrowy styl życia.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja programów wellbeingowych dla pracowników.
  • Organizacja wydarzeń integracyjnych i motywacyjnych.
  • Współpraca z działem HR w zakresie rozwoju kultury organizacyjnej.
  • Monitorowanie i analiza poziomu satysfakcji pracowników.
  • Wdrażanie inicjatyw promujących zdrowy styl życia i równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze HR.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Kreatywność i umiejętność organizacji wydarzeń.
  • Znajomość narzędzi i metod wspierających wellbeing pracowników.
  • Zaangażowanie i pasja do pracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
HRK HR & Admin

Rekrutację prowadzi

Adriana Grędzka HRK

Adriana Grędzka

HRK Human Resources & Administation

Zespół HRK Human Resources & Administation specjalizuje się w rekrutacji managerów i specjalistów działów personalnych, payroll oraz administracji. Nasze doświadczenie i szeroka baza kandydatów sprawiają, że proces rekrutacji przebiega szybko i efektywnie.