HR / Zasoby ludzkie

HR Manager

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Łódź, łódzkie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie i koordynacja wszystkich działań związanych z działem HR, z uwzględnieniem obszaru kadr;
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii i polityk HR zgodnie z celami organizacji;
  • Rekrutacja, selekcja i onboarding nowych pracowników;
  • Planowanie i realizacja programów rozwoju i szkoleń;
  • Monitorowanie i zarządzanie procesem oceny pracowników;
  • Zarządzanie procesem wynagradzania i benefitów;
  • Rozwiązywanie konfliktów i działania dyscyplinarne;
  • Współpraca w zakresie planowania strategicznego zasobów ludzkich.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku HR Managera lub pokrewnym;
  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub pokrewną dziedziną;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru kadr;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • Kreatywność i zdolność do rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

HRK HR & Admin

Rekrutację prowadzi

Adriana Grędzka HRK

Adriana Grędzka

HRK Human Resources & Administation

Zespół HRK Human Resources & Administation specjalizuje się w rekrutacji managerów i specjalistów działów personalnych, payroll oraz administracji. Nasze doświadczenie i szeroka baza kandydatów sprawiają, że proces rekrutacji przebiega szybko i efektywnie.