Finanse / Księgowość

Samodzielna/y Księgowa/y

Naszym Klientem jest globalny lider z branży produkcyjnej. W związku ze stałym rozwojem firmy i struktur poszukujemy doświadczonej i samodzielnej osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Księgowego.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę podatkowo-księgową oraz nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych w firmie. Dodatkowo, będzie pełnić kluczową rolę we wspieraniu fabryki produkcyjnej za granicą.

Słupsk, pomorskie
stacjonarna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 9000 zł brutto do 10000 zł brutto

Zadania:

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi podatkowo-księgowej, w tym nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów księgowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Samodzielne zamykanie miesięcy pod względem podatkowym i rachunkowym, zapewniając dokładność i zgodność z wymaganiami,
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych dla spółek z kapitałem zagranicznym,
  • Realizacja działań związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • Ewidencja i uzgadnianie rozrachunków, w tym potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • Cykliczne raportowanie do Grupy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku,
  • Doświadczenie w międzynarodowych strukturach,
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i SAP,
  • Biegła znajomość języka angielskiego – B2/C1 (codzienna praktyka),
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne,
  • Znajomość IFRS/MSSF,
  • Poczucie obowiązku i odpowiedzialności,
  • Organizowanie pracy pod presją czasu,
  • Doświadczenie w rozliczaniu działalności produkcyjnej mile widziane.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne nagrody za osiągnięcia,
  • Stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport i ubezpieczenia na życie, bony na święta, dofinanasowanie do wypoczynku oraz prezenty związane z różnymi okolicznościami),
  • Programy promujące zdrowie fizyczne i psychiczne pracowników,
  • Atrakcyjny program szkoleń wspierający rozwój zawodowy i ambicje pracowników,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności.
HRK Finance

Rekrutację prowadzi

Paulina Sikora

HRK Finance

Zespół HRK Finance prowadzi rekrutacje specjalistów i managerów do zespołów finansowych. Posiadamy doświadczenie w budowaniu struktur centrów finansowych. Realizujemy projekty zarówno dla organizacji międzynarodowych, jak i firm polskich.