Nieruchomości

Leasing Manager

Dla naszego Klienta, agencji z branży nieruchomości logistyczno-magazynowych poszukujemy osóby na stanowisko Leasing Managera.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B

Zadania:

  • Poszukiwanie lokalizacji oraz negocjacje warunków komercyjnych z kontrahentami
  • Zarządzanie istniejącymi umowami w zakresie renegocjacji warunków, odnowień i przedłużeń
  • Negocjowanie i zawieranie umów najmu nieruchomości handlowych oraz opracowywanie szeregu analiz finansowych i biznesowych związanych z portfelem sklepów
  • Przygotowywania dokumentów wymaganych wewnętrznymi procedurami związanymi z podpisywaniem wszelkich umów
  • Wypracowywanie i zarządzanie relacjami z kontrahentami
  • Monitorowanie i analiza rynku nieruchomości komercyjnych oraz działań konkurencji
  • Realizacja celów budżetowych i rozwojowych

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy z developerami/właścicielami nieruchomości logistyczno-magazynowych
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne
  • Znajomość sektora rynku Retail w Polsce oraz rynku potencjalnych wynajmujących
  • Umiejętność profesjonalnego przygotowania i prowadzenia prezentacji oraz spotkań handlowych.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy pod presja czasu.

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia- B2B
  • Korzysty system premiowy
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Anna Więcław HRK

Anna Więcław

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.