NOWA

Budownictwo

Kosztorysant Instalacji Sanitarnych

Gdańsk, pomorskie

umowa o pracę
Wynagrodzenie od 8000 zł brutto do 11000 zł brutto

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowanie kosztorysów w zakresie sanitarnych;
  • sporządzanie przedmiarów, analiza ilościowa poszczególnych elementów oferty,
  • składanie zapytań ofertowych;
  • przygotowanie własnych kalkulacji,
  • proponowanie optymalizacji i rozwiązań zamiennych,
  • negocjacje z oferentami,
  • przygotowywanie ostatecznych ofert;

WYMAGANIA:

  • ?Wykształcenia kierunkowego, technicznego (inżynieria środowiska lub pokrewne),
  • Min.2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności prowadzenia rozmów, spotkań i negocjacji, a także utrzymania pozytywnych relacji z Klientami oraz Podwykonawcami;
  • Znajomości rynku budowlanego, cen materiałów i usług budowlanych oraz dokumentacji technicznej;
  • Biegłej znajomości pakietu Office, a dodatkowo mile widziana będzie znajomość programu AutoCad;
  • Uprawnienia budowlane oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będą dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:

  • Stabilną formę zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo premie kwartalne oddające zaangażowanie i osiągane wyniki;
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie czy dofinansowanie do pakietów sportowych i medycznych);
  • Liczne szkolenia dajace możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Dorota Wychowaniec HRK

Dorota Wychowaniec

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.