Sprzedaż

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu (branża farmaceutyczna)

Dla naszego Klienta, działającego w segmencie farmaceutycznym, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko związane z rozwijaniem marki. Jeśli masz doświadczenie w branży farmaceutycznej/medycznej/diagnostycznej i chcesz wziąć udział w rozwijaniu marki naszego Klienta to zapraszamy do aplikowania.

Poznań, wielkopolskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Tworzenie strategii i planów rocznych marki, zgodnie z określoną strategią
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz ustalanie strategii cenowej dla portfolio produktowego,
  • Koordynacja projektów marketingowych w obszarze e-commerce,
  • Rozwój sprzedaży w segmencie B2B oraz analiza wyników marki,
  • Zarządzanie budżetem marki,
  • Budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami i dostawcami,
  • Aktywne monitorowanie rynku oraz działań podejmowanych przez konkurencję,
  • Kierowanie podległym zespołem, motywowanie oraz ciągły rozwój pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży farmaceutycznej/diagnostycznej/medycznej lub pokrewnej,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, w dziale sprzedaży,
  • Znajomość narzędzi marketingowych,
  • Silne umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Znajomość rynku B2B i B2C,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • Praca w modelu hybrydowym,
  • Pełen pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna).
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Karolina Drożdżal

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.