Sprzedaż

Inżynier Sprzedaży – Filtry Przemysłowe

Nasz klient należy do grupy firm działających w Polsce od 1993 roku. Oferuje podzespoły czołowych światowych producentów do budowy maszyn mobilnych oraz urządzeń stacjonarnych. 31 letnia obecność na rynku zaprocentowała stworzeniem silnego oraz profesjonalnego zespołu inżynierów , który gwarantuje pomoc przy doborze oferowanych komponentów i wypracowaniu najlepszych rozwiązań

Białystok, podlaskie
hybrydowa
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 10000 zł brutto do 15000 zł brutto

Zadania:

  • Sprzedaż produktów w zakresie filtrów przemysłowych
  • Obsługa istniejących i pozyskiwanie nowych odbiorców, budowanie i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji
  • Przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne, dobór komponentów
  • Zapewnienie klientom przed i posprzedażowego wsparcia
  • Ścisła współpraca z działami logistyki, montażu i serwisu
  • Bezpośrednia współpraca z zagranicznymi dostawcami
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, inżynieria produkcji), dopuszczalne ostanie lata studiów
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie B1, mile widziany również język angielski (do kontaktów z zagranicznymi dostawcami).
  • Komunikatywność, dynamizm i entuzjazm w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy w systemie homeoffice
  • Niezbędna narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrzne (u zagranicznych dostawców)
  • Przyjazną atmosferę pracy i swobodę działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie medyczne, kartę multisport

E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.