NOWA

HR / Zasoby ludzkie

HR Business Partner

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonego HR Business Partnera  z mocnym backgroundem w obszarze szkoleń, rozwoju i zarządzania talentami. Idealny kandydat będzie pełnił kluczową rolę w kształtowaniu strategii HR, wspierając rozwój pracowników i organizacji.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Współpraca z menedżerami w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowych i rozwojowych.
  • Projektowanie i wdrażanie programów szkoleniowych oraz rozwojowych.
  • Zarządzanie procesami oceny i rozwoju talentów.
  • Doradztwo w zakresie polityki HR i najlepszych praktyk.
  • Monitorowanie i analiza wskaźników HR oraz rekomendowanie działań usprawniających.
  • Wspieranie inicjatyw związanych z kulturą organizacyjną i zaangażowaniem pracowników.

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Silne umiejętności w obszarze szkoleń, rozwoju i zarządzania talentami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość narzędzi i metod oceny kompetencji.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewnej.
  • Otwrtość na podróże służbowe.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w innowacyjnych projektach.
  • Pracę w dynamicznym i wspierającym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej.

HRK HR & Admin

Rekrutację prowadzi

Adriana Grędzka HRK

Adriana Grędzka

HRK Human Resources & Administation

Zespół HRK Human Resources & Administation specjalizuje się w rekrutacji managerów i specjalistów działów personalnych, payroll oraz administracji. Nasze doświadczenie i szeroka baza kandydatów sprawiają, że proces rekrutacji przebiega szybko i efektywnie.