HR / Zasoby ludzkie

HR Business Partner

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko HR Business Partnera. Jeśli masz doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, dobrze czujesz się w dynamicznym i międzynarodowym środowisku, komunikujesz się w języku angielskim – aplikuj!

Łódź, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Współpraca z menedżerami i liderami zespołów w celu zrozumienia i wsparcia ich potrzeb HR.
  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych oraz onboarding nowych pracowników.
  • Wdrażanie i monitorowanie polityk oraz procedur HR zgodnie z przepisami prawa pracy.
  • Prowadzenie działań z zakresu rozwoju talentów, planowania sukcesji, oceny pracowników oraz zarządzania wynikami.
  • Wsparcie w zakresie zarządzania zmianą oraz badanie i budowanie zaangażowania pracowników.
  • Analiza i raportowanie wskaźników HR, takich jak rotacja, absencja, zaangażowanie pracowników.
  • Współpraca z zespołem HR w zakresie realizacji strategii personalnej firmy.
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy oraz rozwiązywania konfliktów pracowniczych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie z branży produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne.
  • Znajomość narzędzi i procesów HR, w tym systemów HRIS.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy.
  • Umiejętność budowania relacji i współpracy z różnymi poziomami organizacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient Oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • Pakiet Benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, ZFŚS, posiłki współfinansowane przez pracodawcę, platforma kafeteryjna.
HRK HR & Admin

Rekrutację prowadzi

Paulina Papirkowska HRK

Paulina Papirkowska

HRK Human Resources & Administation

Zespół HRK Human Resources & Administation specjalizuje się w rekrutacji managerów i specjalistów działów personalnych, payroll oraz administracji. Nasze doświadczenie i szeroka baza kandydatów sprawiają, że proces rekrutacji przebiega szybko i efektywnie.