Bankowość / Ubezpieczenia / Usługi finansowe

Data Scientist

Dla jednego z naszych Klientów na stanowisko Data Scientist poszukujemy osoby z około 2-3-letnim doświadczeniem.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
kontrakt B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Zadania:

  • Rozwiązywanie skomplikowanych problemów biznesowych poprzez używanie zaawansowanych technik modelowania matematycznego i optymalizacji. Wykorzystywanie metod ML/AI, aby znaleźć najlepsze rozwiązania.

  • Analiza dużych zbiorów danych w celu znalezienia istotnych zależności, które pomogą nam podejmować lepsze decyzje biznesowe i automatyzować procesy.

  • Tworzenie, rozwijanie, utrzymywanie i optymalizacja modeli analitycznych za pomocą metod ML/AI, tak aby były jak najbardziej skuteczne i efektywne.

  • Regularna współpraca z zespołem developerskim w celu wdrożenia naszych rozwiązań na platformie Azure.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku statystyka / matematyka / ekonomia / informatyka lub pokrewne
  • Około 2-3 letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań uczenia maszynowego i znajomości języka Python
  • Doświadczenie w pracy na rozwiązaniach chmurowych (Azure)
  • Umiejętność tworzenia zapytań do baz danych SQL
  • Umiejętność prezentowania wyników analiz w sposób zrozumiały dla biznesu
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w Warszawie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dalszy rozwój i zdobywanie nowej wiedzy dzięki bogatej ofercie szkoleniowej
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Benefity (m.in opieka medyczna, karta sprotowa, ubezpieczenie)
Quant & Data Science Worker

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK Quant & Data Science

Zespół HRK Quant & Data Science wspiera firmy w pozyskiwaniu wysokiej klasy ekspertów i kadry zarządzającej w obszarze przetwarzania, modelowania, analizy i raportowania danych.