NOWA

HR / Zasoby ludzkie

Specjalista ds. Rozwoju i Rekrutacji

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja działająca w sektorze agrobiznesu dla której poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby, która obejmie nowo tworzone stanowisko.

Wolsztyn, wielkopolskie
hybrydowa
umowa o pracę

Kluczowe zadania:

  • Organizacja i udział w procesach rekrutacji, w tym współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych;
  • Organizacja i realizacja współpracy z uczelniami wyższymi, dbałość o  zapewnienie wymaganej dokumentacji w zakresie organizacji praktyk i staży oraz pozyskiwania kandydatów do pracy;
  • Organizacja procesów onboardingowych;
  • Wsparcie w realizacji działań w ramach polityki Employer Brandingowej firmy,
  • Opracowanie rocznego planu szkoleniowego dla organizacji oraz nadzór nad jego realizacją;
  • Realizacja działań szkoleniowo-rozwojowych (analiza potrzeb, współpraca z dostawcami zewnętrznymi);
  • Organizacja procesu ocen pracowniczych oraz nadzór nad analizą efektywności szkoleń w ramach realizowanego programu multiskills;
  • Przygotowanie i dystrybucja komunikacji wewnętrznej (komunikaty, zarządzenia, rozporządzenia);
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu komunikacji wewnętrznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe – preferowane ekonomiczne/psychologiczne/socjologiczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lat – preferowane w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i pakietu Office;
  • Wiedza z zakresu prawa pracy;
  • Wiedza z zakresu oceny skuteczności i efektywności szkoleń.

Klient oferuje:

  • Ambitne i rozwojowe stanowisko w międzynarodowym środowisku ze stałą współpracą z ekspertami branżowymi;
  • Umowę o pracę opartą na rynkowej podstawie oraz premiach za realizację postawionych celów;
  • Pakiet benefitów pozafinansowych w tym ubezpieczenie zdrowotne, premie świąteczne i inne.
HRK Poznań

Rekrutację prowadzi

Dariusz Obuchowicz HRK

Dariusz Obuchowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.