NOWA

Technical Sales & Service

Serwisant

Poszukujemy doświadczonego Serwisanta urządzeń chłodniczych, w szczególności chillerów i agregatów, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwisowanie i konserwację urządzeń chłodniczych na obiektach przemysłowych i instytucjonalnych, takich jak szkoły, szpitale, czy instytucje publiczne.

Warszawa, mazowieckie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • Uruchamianie, obsługa i serwisowanie urządzeń chłodniczych na obiektach klientów.
  • Identyfikowanie i naprawa usterek w urządzeniach chłodniczych.
  • Wykonywanie planowanych i nieplanowanych konserwacji oraz modernizacji.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu i klientami.
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy i zarządzanie dokumentacją.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń chłodniczych, w tym chillerów/agregatów.
  • Wykształcenie techniczne, preferowane w zakresie HVAC.
  • Uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń oraz uprawnienia F-gaz.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (czytanie dokumentacji technicznej).
  • Gotowość do codziennych tras samochodowych.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20 kW.
  • Wiedza w zakresie automatyki oraz umiejętność lutowania twardego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Samochód służbowy do celów prywatnych.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę MultiSport.
  • Program wsparcia pracowników oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Premie zależne od wyników pracy.
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Klaudia Lachowszczak HRK

Klaudia Lachowszczak

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

The HRK Engineering & Manufacturing team focuses on engineering and technology-related roles in the industrial industry. HRK Technical Sales & Service specializes in acquiring sales specialists and managers for industrial and technical products and services.