NOWA

Budownictwo

Kierownik Robót Geotechnicznych

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót Geotechnicznych, która dołączy do dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie robót zgodnie z przepisami BHP oraz dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy w celu realizacji zadań projektowych,
  • Nadzór nad jakością wytwarzanych produktów i procesów budowlanych,
  • Koordynacja prac zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • Sporządzanie sprawozdań dotyczących prowadzonych robót,
  • Współpraca z Biurem Technicznym w zakresie planowania i realizacji projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: budownictwo lub pokrewnym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży geotechnicznej),
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz zarządzania zespołem,
  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów,
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia oraz ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz pakiet sportowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w wykonywaniu obowiązków.
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Patrycja Sidło HRK

Patrycja Sidło

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.