NOWA

Budownictwo

Kierownik Robót Branży Budowlanej

Warszawa, mazowieckie

umowa o pracę
Wynagrodzenie od 12000 zł brutto do 14000 zł brutto

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Budowy;
  • koordynacja prac na budowie w oparciu o dokumentację projektową i specyfikacje techniczne, nadzór nad jakością i odbiory wykonywanych prac;
  • analizowanie dokumentacji technicznej, sporządzanie przedmiarów i obmiarów prac;
  • ustalenie miesięcznych przerobów wykonawców;
  • planowanie, nadzorowanie oraz koordynacja prac podwykonawców;
  • kontrola nad jakością oraz odbiory wykonywanych prac;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz przepisów środowiskowych na placu budowy;
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • współpraca w zakresie prac serwisowych i gwarancyjnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo;
  • uprawnienia budowlane wykonawcze dok kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP;
  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, w zakresie budownictwa mieszkaniowego;
  • znajomość programów do zarządzania projektami (np. MS Project) oraz AutoCAD;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość udziału w prestiżowych i ciekawych inwestycjach,
  • pracę w zaangażowanym zespole realizacyjnym;
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, obiady, dofinansowanie nauki języków obcych).
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Dorota Wychowaniec HRK

Dorota Wychowaniec

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.