Technical Sales & Service

Specjalista z językiem włoskim

Dla jednego z naszych Klientów, w związku z rozwojem poszukujemy osób ze znajomością języka włoskiego.

Wieliczka, małopolskie
hybrydowa
umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów włoskojęzycznych;
  • uzgodnienia merytoryczne, przygotowanie wycen i opracowanie ofert dla Klientów;
  • komunikacja z włoskojęzycznymi klientami firmy;
  • przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie ich do systemu;
  • codzienny kontakt z działem sprzedaży, logistyki, produkcji;
  • dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • monitorowanie projektów.

Wymagania:

  • znajomość języka włoskiego na poziomie B2/C1;
  • dobra organizacja;
  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej/hybrydowej;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • pakiet szkoleń specjalistycznych;
  • dynamiczną pracę w młodym, międzynarodowym zespole;
  • budowanie relacji z zagranicznymi partnerami;
  • pakiet benefitów;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Mateusz Olek HRK

Mateusz Olek

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.