HR / Zasoby ludzkie

Specjalista ds. Kadr i Płac

Dla naszego Klienta, firmy z branży retail, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Łódź, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo -płacowej;
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiazywaniem stosunku pracy;
  • Wprowadzanie oraz kontrola danych w systemie kadrowo – płacowym;
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów;
  • Udzielanie informacji z zakresu prawa pracy itp.;
  • Nadzór nad PPK.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze kadrowo – płacowym;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wiedza z zakresu prawa pracy;
  • Systematyczność i rzetelność;
  • Wiedza z zakresu PPK;
  • Inicjatywa w pracy i nastawienie na szukanie usprawnień i optymalizacji w ramach swojego obszaru odpowiedzialności.

HRK HR & Admin

Rekrutację prowadzi

Adriana Grędzka HRK

Adriana Grędzka

HRK Human Resources & Administation

Zespół HRK Human Resources & Administation specjalizuje się w rekrutacji managerów i specjalistów działów personalnych, payroll oraz administracji. Nasze doświadczenie i szeroka baza kandydatów sprawiają, że proces rekrutacji przebiega szybko i efektywnie.