Sprzedaż

Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży Surowców Spożywczych

Nasz klient jest przedstawicielem w Polsce jednego z europejskich koncernów na rynku surowców. Firma działa na rynku krajowym od 1997 roku. Zajmuje się dystrybucją i konfekcjonowaniem chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż przemysłowych, m. in. do przemysłu farbiarskiego i lakierniczego, poligraficznego, tworzyw sztucznych, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemii gospodarczej itp.

Poznań, wielkopolskie
zdalna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 7000 zł brutto do 12000 zł brutto

Zadania:

  • Prowadzenie procesów sprzedaży w zakresie branży spożywczej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami poprzez regularne wizyty handlowe
  • Analiza potrzeb i możliwości rozwoju współpracy
  • Doradztwo produktowe i poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży na rynku
  • Realizacja założeń budżetowych i strategii rozwoju firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek technologia żywności
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie w sprzedaży surowców spożywczych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • Zdolności szybkiego uczenia się
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagraniczne
  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon.
E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.