Produkcja / Inżynieria

Kierownik Oddziału

Dla naszego Klienta, czołowego producenta maszyn szwalniczych, poszukuję Kierownika Oddziału.

Łódź, łódzkie
stacjonarna
kontrakt B2B

Zadania:

  • Koordynowanie i współrealizowanie całokształtu procesów decyzyjnych w przestrzeni łódzkiego oddziału firmy.
  • Zarządzanie zespołem pracowników, delegowanie zadań, rozliczanie oraz przeprowadzanie szkoleń.
  • Kreowaniem strategii sprzedażowej oddziału, analizowanie osiąganych wyników sprzedażowych oraz czynny udział w procesie sprzedaży.
  • Skuteczne zarządzanie codziennymi operacjami biura, zapewniając sprawną administrację.
  • Systematyczne raportowanie osiągnięć i wyników działalności biura bezpośrednio do prezesa firmy, wspierając podejmowanie decyzji na najwyższym szczeblu.

Wymagania:

  • Posiadanie kilkuletniego doświadczenia w dziedzinie sprzedaży – branża tekstylna / odzieżowa lub maszyny szwalnicze.
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania silnych relacji z zespołem.
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania konfliktów i motywowania do osiągania wspólnych celów.
  • Wykazanie się inicjatywą i zdolnością do samodzielnego działania.
  • Umiejętność efektywnego planowania i zarządzania czasem.
  • Doskonała organizacja pracy, w tym umiejętność priorytetyzowania zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzennie.
  • Premię uzależnioną od wyników.
  • Samochód służbowy + niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Pakiet benefitów.
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Ewa Frączek HRK

Ewa Frączek

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.