Finanse / Księgowość

Head of Finance

Dla naszego Klienta, organizacji międzynarodowej świadczącej usługi profesjonalne poszukujemy kandydata na stanowisko Head of Finance. Kandydat będzie odpowiedzialny za całokształt finansów w organizacji, a ponadto będzie pełnił rolę supervisora dla wewnętrznych struktur SSC.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Prowadzenie rocznego procesu budżetowego i prognoz kwartalnych,
  • Interpretowanie centralnie dostarczanych danych finansowych dotyczących wskaźników KPI i kapitału obrotowego oraz analizowanie wyników finansowych,
  • Optymalizacja procesów finansowych,
  • Praca w systemie księgowym, analizowanie zapisów księgowych, księgowanie aktywnych i pasywnych rezerw,
  • Raportowanie globalne i lokalne (NBP, GUS, Urzędy Skarbowe),
  • Składanie rocznego sprawozdania finansowego oraz lokalnych sprawozdań podatkowych, regulacyjnych, ustawowych,
  • Współpraca z lokalnymi doradcami podatkowymi,
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami,
  • Zarządzanie listą płac w ścisłej współpracy z działem HR i zewnętrznym dostawcą listy płac,
  • Zarządzanie zespołem finansowym.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej/Finance Managera,
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse),
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego, lokalnych zasad rachunkowości, lokalnych wymogów sprawozdawczości ustawowej,
  • Praktyczna znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym – nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu.

Oferujemy:

  • Opieka medyczna, multisport, wyjazdy integracyjne
  • Wyposażenie domu w artykuły biurowe
  • Miejsce parkingowe
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • System premiowy
HRK Finance

Rekrutację prowadzi

Krystian Czerniewski

HRK Finance

Zespół HRK Finance prowadzi rekrutacje specjalistów i managerów do zespołów finansowych. Posiadamy doświadczenie w budowaniu struktur centrów finansowych. Realizujemy projekty zarówno dla organizacji międzynarodowych, jak i firm polskich.