e-Commerce

E commerce Manager

Dla naszego klienta, firmy z branży budowalnej, poszukujemy osoby na stanowisko

E commerce Managera.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa

Twój zakres obowiązków:

  • Optymalizacja witryn e-commerce pod kątem użyteczności, wydajności, SEO i konwersji
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii e commerce zgodnie z celami biznesowymi firmy
  • Zarządzanie sklepem internetowym i innymi kanałami sprzedaży online
  • Monitorowanie i analizowanie danych dotyczących ruchu na stronie, zachowań klientów i wskaźników sprzedaży w celu identyfikacji trendów i możliwości poprawy
  • Zarządzanie relacjami z klientami online i dbanie o wysoką jakość obsługi
  • Analiza konkurencji i rynku w celu tworzenia najlepszej oferty dla Klientów
  • Analiza asortymentu pod kątem dostępności i atrakcyjności dla Klienta
  • Zarządzanie kalendarzem promocji, kształtowanie polityki cenowej
  • Tworzenie efektywnej strategii sprzedaży online
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy w celu efektywnej realizacji zamówień
  • Dodawanie nowych produktów do sklepu internetowego, w tym opisy, ceny
  • Edytowanie istniejących produktów na stronie, aktualizowanie informacji i cen
  • Dodawanie wysokiej jakości zdjęć produktów do sklepu internetowego, dbając o ich estetykę i czytelność
  • Obsługa zamówień online, w tym przyjmowanie, przetwarzanie i wysyłanie zamówień klientów
  • Wskazywanie nowych rozwiązań i perspektyw, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju witryny

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Kreatywność – poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, narzędzi, które pomogą osiągnąć założone cele biznesowe
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Wysoka orientacja na cel
  • Komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • Samodzielność w działaniu
  • Sumienność przy organizacji pracy i realizacji zadań
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2).

Oferujemy:

  • Duża samodzielność i swoboda w działaniu
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie

HRK Retail, Ecommerce

Rekrutację prowadzi

Marta Trybocka HRK

Marta Trybocka

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail prowadzi procesy rekrutacyjne w obszarze handlu detalicznego, znajdując specjalistów i specjalistki w dziedzinie sprzedaży, nowych mediów, marketingu i reklamy.