Produkcja / Inżynieria

Technik Utrzymania Ruchu

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Polkowicach, poszukujemy Technika Utrzymania Ruchu.

Polkowice, dolnośląskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Regularną kontrolę stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • Konserwację, regulację i naprawy bieżące maszyn,
  • Montaż i uruchamianie urządzeń produkcyjnych,
  • Współpracę w procesach optymalizacyjnych dotyczących wykonywanych zadań,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach inwestycyjnych dotyczących infrastruktury i maszyn,

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarach: elektromechanika, automatyka, chłodnictwo przemysłowe, mechanika i elektryka,
  • Wykazywanie się samodzielnością i odpowiedzialnością za realizowane zadania,
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Znajomość w zakresie podstawowym MS Office/Excel,
  • Posiadanie aktywnego prawa jazdy kat.B,
  • Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP E1 D1,

Pracodawca oferuje:

  • Rozbudowany system premiowy,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Standardy bezpieczeństwa na wysokim poziomie i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość pracy dla renomowanej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Mikołaj Kilan

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.