Prawo

Prawnik – Aplikant adwokacki

Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór Adwokaci z siedzibą w Krakowie – to kancelaria o uznanej renomie działająca na rynku od ponad 20 lat; specjalizujemy się w obsłudze podmiotów działających w różnych branżach (głównie w sektorze nieruchomościowym, energetycznym i paliwowym), wspierając naszych klientów w osiągnięciu ich celów biznesowych. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko Prawnik – Aplikant Adwokacki.

Kraków, małopolskie
stacjonarna
umowa o pracę, kontrakt B2B

Zakres obowiązków:

  • osoba na wskazanym stanowisku będzie zaangażowana w projekty związane z bieżącą obsługą klientów, głównie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego,
  • przygotowanie opinii prawnych, projektów umów, pism procesowych, analiza dokumentów oraz zagadnień prawnych, w tym udział w procesach due diligence,

  • udział w postępowaniach sądowych i administracyjnych,

  • przygotowywanie publikacji o tematyce prawnej, przygotowywanie szkoleń.

Nasze wymagania:

  • zdany egzamin na aplikację zawodową (adwokacką lub radcowską),

  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, administracyjnego i handlowego,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, także w zakresie terminologii prawniczej,

  • umiejętność pracy w zespole, sumienność,

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • gotowość do poszerzania kwalifikacji,

  • doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • udział w tworzeniu różnorodnych projektów prawnych i możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy, możliwość konsultacji z partnerem lub adwokatem,

  • prowadzącym projekt i poszerzanie wiedzy.

Oferta pracy prawnik - aplikant adwokacki